JUBILEUSZ ZESPOŁU “BRAVO”

16 czerwca 2017 roku w miejscowości Izabelin odbyła się uroczystość 25-lecia działalności zespołu "Bravo" działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kramsku. W uroczystości udział wzieli władze samorządowe, przedstawiciele instytucji, zaprzyjaźnione zespoły ludowe i wokalne, przyjaciele, sympatycy zespołu oraz zaproszeni goście.

Wszystkich przybyłych powitał kierownik zespołu Pan Jerzy Smolarek. Organizatorzy postarali się aby Jubileusz uczcić bardzo uroczyście. Z tej okazji przygotowali krótki występ artystyczny, który został przyjęty z wielkim aplauzem. Miłym akcentem Jubileuszu była prezentacja multimedialna przedstawiająca dorobek artystyczny zespołu przez okres 25 lat istnienia. Po prezentacji przyszedł czas na gratulacje i życzenia. Długa kolejka ustawiła się przed sceną, gdzie Jubilaci odbierali same ciepłe słowa i okolicznościowe prezenty. Nie zabrakło także toastu z tradycyjnym "sto lat" oraz tortu  z okazji 25-lecia zespołu.

Wszystkim członkom zespołu życzymy kolejnych udanych Jubileuszy, a słowa uznania należą się wszystkim Jubilatom, ponieważ 25-letnia tradycja tego zespołu to zasługa, powołanie i pasja wielu wspaniałych ludzi.

Skip to content