21 maja 2013 – IV Spotkanie Orkiestr Dętych

W minioną niedzielę, przy sprzyjającej takim uroczystościom pogodzie, w kramskim amfiteatrze odbyło się IV Spotkanie Orkiestr Dętych. Spotkanie uroczyście otworzył nasz wójt Józef Drop, zaś poprowadził Robert Żurański. Mieliśmy okazję zobaczyć i wysłuchać koncertów orkiestr, które przyjechały do nas z: Mazewa, Zagórowa, Starego Miasta, Sompolna, Rychwała oraz rzecz oczywista z Kramska. Jak zauważył wójt - w Kramsku tego dnia było młodzieżowo, barwnie i wesoło. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych i z myślą o nich przygotowali dmuchany zamek oraz trampolinę, starsi zaś mogli wypić piwo i skorzystać z bogatej oferty BISTRO BARU. Kolorytu całości dodawały mażoretki, które towarzyszyły występom muzyków na scenie. Na zakończenie, dyrygenci orkiestr otrzymali od naszych władz (obecna również była Jolanta Warzych - zastępca wójta gminy), okolicznościowe puchary i pamiątkowe dyplomy.
Potem była jeszcze zabawa z DJ-em pod czujnym okiem chłopców w czarnych strojach. Dodam jedynie na zakończenie, że organizatorem Spotkań był nasz ośrodek kultury. Zobacz foto