26 czerwca 2012 – Sentymentalnie zrobiło się w Wiśle

W ubiegły weekend, w Wiśle odbyły się XVII Ogólnopolskie Spotkania Zepołów Artystycznych OSP RP połączone z obchodami początku lata. Trzydniową imprezę rozpoczął występ zespołu Moment, który wprowadził ciepłą, letnią atmosferę znanymi melodiami polskich piosenek. W ramach imprezy miał miejsce również XXII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych. W ciągu minionego weekendu na scenie wiślańskiego Amfiteatru wystąpiło 11 orkiestr dętych i 23 zespoły artystyczne - ogółem ponad 1100 artystów. Wśród tej liczby były nasze "Sentymentalne serca", ze swoim instruktorem Adamem Kołodziejczakiem, które zaprezentowały się na scenie w repertuarze poświęconym strażakom za co nagrodzono je burzliwymi oklaskami. W niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać i słuchać orkiestr dętych, które przyjechały do Wisły. Z bagażem wrażeń i nowych doświadczeń wracaliśmy wieczorem do domu. Pragniemy podzielić się z Wami chociaż cząstką wiślanej atmosfery zapewniając, że misję "ambasadorów" kultury wypełniliśmy solidnie. Zebrani w amfiteatrze nie tylko usłyszeli o kramskich strażakach i o samym Kramsku. Czy może być lepsza promocja naszej "małej Ojczyzny" i tego co tutaj robimy?