1 marca 2011 – Konkursowe zmagania

W związku z trwającym remontem naszego ośrodka kultury, XIX Konkurs Recytatorski dla szkół podstawowych odbył się w gościnnych progach szkoły podstawowej w Patrzykowie. Konkurs był eliminacjami gminnymi do XIX Międzypowiatowego Konkursu "CZERWIEŃCIE, ZIELEŃCIE SIĘ SŁOWA" organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie oraz CKiS w Koninie. Udział w nim wzięło 28 uczestników. Komisja w składzie: Andrzej Kotłowski, Irena Jedlińska, Barbara Gąska oraz Barbara Rymarowicz, postanowiła zakwalifikować następujących uczestników konkursu do eliminacji rejonowych: Natalię Smolarz, Aleksandrę Jaworską, Julię Wałowską, Dawida Graczyka, Weronikę Andrzejczak oraz Martynę Kozłowską. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, które wręczył dyrektor naszego ośrodka, Przemysław Domagalski. Zrobiliśmy pamiątkowe foto, które będzie wspomnieniem po spotkaniu z poezją. Zwycięzcom życzymy sukcesów na dalszych szczeblach eliminacyjnych i dotarcia do finału, który odbędzie się, jak pisaliśmy wcześniej, 25 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie.