1 stycznia 2011

Witamy w Nowym Roku! Jak ten czas szybko leci, chciałoby się wykrzyczeć. Ma on jednak swoje prawa, my zaś powinniśmy, w miarę naszych możliwości, podążać do przodu, by nie okazało się za chwilę, że świat nas wyprzedził i pozostaliśmy daleko w tyle. O tym, że tak nie jest świadczą nie tylko nadesłane świąteczno-noworoczne życzenia, ale i również ilość odwiedzin na naszej stronie. Przeszło 1,6 mln rocznie! Dziękujemy za to, że chcecie być blisko naszych spraw i naszych problemów. Dziękujemy, że uczestniczycie w życiu kulturalnym naszego środowiska i naszej małej przecież, lokalnej społeczności. Nie będziemy chwalić się osiągnięciami, bo te doskonale znacie, o planach na przyszłość też trudno mówić, albowiem te zależą w głównej mierze od pieniędzy jakie rada gminy przeznaczy na statutową działalność naszego ośrodka. Mamy cichą nadzieję, że po zmianach personalnych w urzędzie gminy i przy prawie jednomyślnej radzie gminy, powinno być już tylko lepiej. Jak daleka jest jednak droga od składania wyborczych deklaracji do ich realizacji czas pokaże już niebawem. Ogromne nadzieje wiążemy również z będącym aktualnie w remoncie budynkiem, w którym mieści się nasza siedziba. Przepraszamy w tym miejscu za wszystkie niedogodności w funkcjonowaniu ośrodka. Liczymy, że już od maja powinniśmy funkcjonować w świeżo wyremontowanych pomieszczeniach, a cały obiekt będzie prawdziwą wizytówką Kramska.

W imieniu dyrekcji, wszystkich pracowników, instruktorów oraz osób nam życzliwych zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasze działania i pomysły cieszyły się coraz większą popularnością, i przyczyniały się, aby każdy mógł w tych działaniach znaleźć coś dla siebie, żeby słowo "kultura" nabrało nieco ogłady.