21 lutego – Karnawałowo w Grąblinie

Ostatki były tym dniem, w którym postanowiono urządzić Bal Karnawałowy w filii naszej biblioteki w Grąblinie. Pomysł ma już swoją tradycję i wpisuje się w kalendarz imprez organizowanych przez Barbarę Gąskę - kierownika tamtejszej filii. To tylko jeden z elementów organizowanych przez Basię ferii dla najmłodszych mieszkańców Grąblina. W programie są jeszcze spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki do kina bądź teatru (ostatnia wyprawa do teatru muzycznego w Poznaniu na "Królową śniegu"), czytanie bajek, zabawy ruchowe czy wspólne wyprawy po najbliższej okolicy. Nad całością imprezy i doborem właściwych rytmów czuwał DJ Paweł, zaś za to, co działo się na parkiecie odpowiedzialni byli kierownik imprezy - Dawid Trzosek oraz Edyta Dybała, która doskonale wtopiła się w barwny klimat imprezy. Dla zmęczonych przygotowany był odpowiedni "zestaw regeneracyjny" po skosztowaniu którego siły szybko wracały i można znów było poszaleć na parkiecie. Jak wyglądali sami uczestnicy imprezy nie będę opisywał, bo jest to zadanie zbyt trudne. Najlepiej zobaczcie sami na foto, które udało mi się zrobić specjalnie dla was.
Zobacz foto