26 września 2011 – Spotkania z pisarzem

Joanna Papuzińska spotkała się w środę, 21 bm. z uczniami klas I - III w naszej bibliotece, zaś w dniu następnym gościliśmy w naszych progach Barbarę Kosmowską, która spotkała się z uczniami klasy V kramskiej podstawówki. Spotkania przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Autorki opowiadały w jaki sposób powstają książki, jak rodzą się kolejne pomysły i nowi bohaterowie. Nie zabrakło również pytań osobistych typu: gdzie pani mieszka, ile ma lat i czy woli koty czy psy. Były oczywiście kwiaty i autografy. Można było również kupić kilka książek obydwóch autorek. Wizytom miłych pań towarzyszył Henryk Janasek, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie. Zobacz foto ze spotkania z Joanną Papuzińską oraz z Barbarą Kosmowską.