27 GMINNY KONKURS RECYTATORSKI 2019

Dnia 27 marca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kramsku  odbyły się Gminne Eliminacje XXVII Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”, w których udział wzięło 27 recytatorów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Kramsk. Uczestnicy swoje umiejętności recytatorskie prezentowali przed  komisją: Panem Marcinem Trzęsowskim aktorem Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu  Panem Krzysztofem Kędziorą dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie, Panią Małgorzatą Wiśniewską dyrektorem Szkoły Podstawowej w Bilczewie. Komisja po wysłuchaniu wszystkich recytatorów postanowiła zakwalifikować do następnego etapu Eliminacji Rejonowych w Kramsku następujących uczestników: Julię Kubsik, Lucynę Bukowską, Lenę Nowakowską, Jagodę Jezierską, Julię Skowrońską, Jakuba Bąka,  Piotra Żabierka i Kingę Juszczak. Laureaci z rąk dyrektora  Gminnego Ośrodka Kultury otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim nagrodzonym osobom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas dalszych etapów konkursu.