28. GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 10 marca 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kramsku  odbyły się Gminne Eliminacje 28. Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”, w których udział wzięło 25 recytatorów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Kramsk. Uczestnicy swoje umiejętności recytatorskie prezentowali przed  komisją: Panem Marcinem Trzęsowskim aktorem Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu  Panią Jolantą Walkowską oraz Panią Małgorzatą Wiśniewską . Komisja po wysłuchaniu wszystkich recytatorów postanowiła zakwalifikować do następnego etapu Eliminacji Rejonowych w Kramsku następujących uczestników: Lucynę Bukowską, Laurę Przyłębską , Jagodę Szafrańską, Julię Wójt, Tamarę Zawadzką, Martynę Karpińską i Olgę Kwiręg . Laureaci z rąk dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Na koniec przewodniczący jury Pan Marcin Trzęsowski udzielił wszystkim cennych rad odnośnie recytacji.

Wszystkim nagrodzonym osobom gratulujemy. Jednocześnie informujemy, iż w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusa jesteśmy zmuszeni odwołać 28. Rejonowy Konkurs Recytatorski. Jeśli zmieni się sytuacja i konkurs odbędzie się w późniejszym terminie, powiadomimy.