DZIEŃ KOBIET 2019

W czwartkowy wieczór 7 marca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert w wykonaniu Joanny Smajdor  ( uczestniczki programów: "Mam Talent" i "The Voice of Poland"wraz z zespołem w repertuarze Anny Jantar.

Najpiękniejsze przeboje Anny Jantar, w wykonaniu uzdolnionej wokalistki,  usłyszała  publiczność zgromadzona w Domu Pracy Twórczej w Kramsku. Koncert był prezentem z okazji „Dnia Kobiet”.

Sala w Domu Pracy Twórczej w Kramsku wypełniła się po brzegi. Wyraźnie przeważały przedstawicielki płci pięknej. Joanna Smajdor nie musiała nikogo szczególnie zachęcać do śpiewania, bo jak się okazało - panie doskonale radziły sobie ze znanymi przebojami, wśród których nie brakowało kultowych piosenek: „Staruszek świat”, „Nic nie może wiecznie trwać”, czy „Tylko mnie poproś do tańca”.

Na zakończenie wójt Andrzej Nowak, dziękując wokalistce oraz towarzyszącym jej muzykom, w imieniu własnym oraz przewodniczącego Rady Gminy Marka Lidźbińskiego i Przemysława Domagalskiego, dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kramsku złożył wszystkim paniom życzenia. - Żeby marzenia wyśpiewane w piosenkach spełniały się każdej z pań - powiedział.

Każda pani wróciła do domu z symbolicznym tulipanem.