ELIMINACJE 22. KONKURSU PIOSENKI „WYGRAJ SUKCES”

W sobotę, 29 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyły się Eliminacje 22. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i STUDIO „PRO-MEDIA” w Tarnobrzegu. Każdy z uczestników prezentuje 2 piosenki w języku polskim. Konkurs podzielony jest na trzy etapy i kończy się finałem i koncertem galowym. Główną nagrodą 22 edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem dla laureata Grand Prix i jego instruktora.

Jury ocenia walory głosowe, dobór repertuaru. Zwraca też uwagę na zrozumienie tekstu i świadomą jego interpretację, muzykalność, własną interpretację piosenki, indywidualność artystyczną.

W przesłuchaniach w Ślesinie wzięło udział 60 solistów, z czego 13 osób zakwalifikowało się do kolejnego etapu. Nasz Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku reprezentowali soliści ze STUDIA PIOSENKI: Zuzanna Oksiak, Wiktoria Benec, Nikola Mikorska, Szymon Bąk, Małgorzata Stolarczyk, Natalia Smolarz, Katarzyna Fabiszewska, Marcelina Żabierek. Ich opiekunem artystycznym jest p. Karolina Żurańska.

Do kolejnego etapu kwalifikacji regionalnych komisja w składzie: Paweł Grabara, Jarosław Durkiewicz, Michał Chmielewski zakwalifikowała Wiktorię Benec, która zaśpiewała „Dyrygent” i „Uśmiechnięta Aga”. Natomiast wyróżnienia otrzymały:  Natalia Smolarz i Katarzyna Fabiszewska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a „naszej” Wiktorii życzymy POWODZENIA w dalszym etapie!!