FERIE 2020

Dwa tygodnie odpoczynku od szkolnych zajęć minęło szybko, zdecydowanie za szybko! Gminny Ośrodek Kultury wraz z sołectwem Grąblin oraz sołectwem Rudzica przygotowali bogatą ofertę zajęć dla dzieci.  Z naszej oferty skorzystali naprawdę ci, którym siedzenie w domu przed telewizorem lub z komputerem zdecydowanie nie odpowiadało. Bo tak naprawdę każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Pierwszy tydzień w Gminnym Ośrodku Kultury w Kramsku zdominowały warsztaty muzyczne dla członków orkiestry dętej, ale w tym samym tygodniu w Grąblinie odbywały się różne , ciekawe zajęcia dla chętnych dzieci: zajęcia sportowe i plastyczne, spotkanie z pilotem balonowym, zajęcia decupage, zabawy i testy logiczne, turniej gier planszowych, zajęcia taneczne, nauka szydełkowania, zajęcia rzeźbiarskie, spotkanie z kucharzem, nauka pieczenia babeczek i gofrów, można było obejrzeć spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Maska z Krakowa pt. "Pod starym Wawelem przygód bez liku" i przejechać się na wycieczkę do spalarni.

W drugim tygodniu ferii  dzieci mogły skorzystać z oferty zajęć, które odbywały się w Rudzicy : turniej tenisa stołowego, turniej gry w piłkarzyki, spotkanie z prawdziwym wilkiem morskim, spotkanie z piratami - animacje z Teatrem Maska z Krakowa, bal przebierańców oraz z zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Kramsku: nauki szydełkowania, nauki tańca, zajęć plastycznych , rzeźbiarskich, karaoke . Zobaczcie sami poniżej foto relacja.