INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO 2021/2022

8 października 2021 roku  zainaugurowano rok kulturalny 2021/2022. Bohaterami tegorocznej Inauguracji byli artyści wielu dziedzin i ich instruktorzy, sponsorzy i współpracujące z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kramsku Koła Gospodyń Wiejskich, sołectwa, firmy i instytucje. Inauguracja to zawsze okazja do wręczenia nagród i podziękowań oraz docenienie codziennych starań.Tak było i tym razem nagrody i podziękowania  wręczyli: dyrektor pan Przemysław Domagalski oraz  wójt gminy pan Andrzej Nowak.                                                                                                                                                      Uroczystość uświetnił swoim występem zespół Główny Zawór Jazzu, łączący wariacje nurtów jazzowych z muzyką pop. Goście mogli posłuchać znanych utworów  Dawida Podsiadło czy Męskiego Grania w zupełnie nowych odsłonach. Występ przyjęto burzliwymi oklaskami. Ostatnim z punktów wydarzenia był film podsumowujący działalność ośrodka w minionym roku zrealizowany  przez Iwonę i Andrzeja Michalaków, do którego komentarz napisała pani Anna Mizerna.