Kolorowy Dzień Dziecka

VI Gminny Festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się 29 maja. O godzinie 9 w miejscowym kościele odprawiona została msza św. w intencji dzieci zaś od godz. 15 bawiono się na kramskim amfiteatrze. Na scenie wystąpili mali artyści z naszych przedszkoli: gminnego, "Kukułeczki" oraz z Wysokiego. Pełne ręce roboty mieli animatorzy gier i zabaw dla najmłodszych. Długie kolejki ustawiały się przed różnymi zamkami i zjeżdżalniami. Nie brakowało chętnych do zwiedzania kabiny pojazdu paramilitarnego czy zrobienia sobie pamiątkowej fotografii na zabytkowym motocyklu. Przejażdżka starym UAZEM to też nie lada gratka.

Panie z Klubu Seniora sprawiły, że na amfiteatrze szybko pojawiły się barwne twarze przeróżnych zwierząt i bajkowych postaci. Na Młodzieżowej Strefie Integracji rozegrano turnieje: warcabowy, szachowy oraz tenisa stołowego, gdzie kolejno pierwsze miejsca wywalczyli: Malwina Siarkowska, Patryk Nitecki oraz Piotr Żabierek.
Na scenie zaprezentowały się również "gwiazdy" z ośrodka kultury: Szymon Bąk, Wiktoria Benec, Katarzyna Fabiszewska oraz Natalia Smolarz. Do godz. 20 trwała dyskoteka prowadzona przez DJ Pawła.

Organizatorami festynu był Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku oraz Wójt Gminy Kramsk przy znacznym wsparciu sponsorów:

, Ogaz_system_logokręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole, Towarzystwo Ubezpieczeniowe "UNIQA" s.a. w Koninie, PHU Podlasiński s.c., Zakład Handlowo-Usługowy Włodzimierz Starosta oraz Małgorzata Olkowska.

Sponsorom serdecznie dziękujemy!
W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy organizacji tegoż festynu. Dziękujemy!