KONCERT ŚWIĄTECZNY

Gminny Ośrodek Kultury tradycyjnie już  w okresie Świąt Bożego Narodzenia organizuje Koncert bożonarodzeniowy, który jest okazją nie tylko do wspólnego spotkania, ale i wspólnego śpiewania. Tak było i w tym roku 16 grudnia na scenie, w wypełnionej po brzegi sali Domu Pracy Twórczej, zaprezentowali się znakomici artyści: wokaliści przygotowani przez panią Karolinę Żurańską , instrumentaliści przygotowani przez pana Pawła Ciesielskiego, pana Grzegorza Broniarczyka i pana Marcina Pawlika oraz zespół "Sentymentalne Serca"  prowadzony przez pana Adama Kołodziejczaka. Występy artystów wprowadziły licznie zgromadzoną publiczność w ten magiczny czas  Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas tego muzycznego wydarzenia nastąpiło również ogłoszenie wyników konkursu plastycznego " Na Ozdobę Bożonarodzeniową" i wręczenie nagród laureatom. Nadesłane prace, które pięknie dekorowały salę na zakończenie koncertu można było kupić za symboliczną kwotę, która zostanie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Życzenia świąteczne wszystkim mieszkańcom złożył Wójt Gminy pan Andrzej Nowak oraz proboszcz parafii ksiądz Prałat Sławomir Kasprzak.