MUZYCZNA WYWIADÓWKA 2018/2019

Dnia 19 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kramsku miała miejsce "muzyczna wywiadówka", podsumowująca rok szkolny 2018/2019.

Najpierw odbyło się muzyczne zakończenie u instruktorów: Karoliny i Roberta Żurańskich. Ich uczniowie uczestniczą w zajęciach wokalnych i nauki gry na instrumentach dętych blaszanych, a także są członkami zespołu ludowego "Dzieci Kujaw"oraz zakończenie roku uczniów instruktora Marcina Pawlika, który szkoli swoich podopiecznych gry na flecie. Na tym zakończeniu uczniowie również zaprezentowali swoje talenty muzyczne.

Następnie dzieci uczące się tańca pod okiem pani Michaliny Trawińskiej zakończyły swój rok 2018/2019 oraz kolejne muzyczne zakończenie odbyło się dla uczniów, uczących się na instrumentach dętych i keyboardzie u instruktorów: Pawła Ciesielskiego i Grzegorza Broniarczyka. Uczniowie zaprezentowali się i pokazali swoje umiejętności.

Na sam koniec przez instruktorów zostały wręczone dyplomy uczestnictwa. Serdecznie dziękujemy za miniony rok szkolny. Uczniom i instruktorom życzymy udanych wakacji i zregenerowania sił na kolejny rok!!!