Sukcesy Natalii Smolarz

Natalię znają wszyscy. Zresztą pisałem o niej wcześniej również na tej stronie. Jest pierwszą uczennicą Karoliny Żurańskiej która osiągnęła takie sukcesy. A sukcesem zapewne jest jej udział w finale 37 Międzynarodowego Dziecęcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz w finale 21. Ogólnopolskiego Festiwalu "Wygraj sukces" w Tarnobrzegu.

W przypadku tego pierwszego wspomnę tylko, że 26 finalistów, którzy zostali wyróżnieni aplauzami wyłonionych zostało z około 6.000 uczestników na poszczególnych etapach. Tegoroczne jury w składzie: Nancy Gogstad (Norwegia), Milena Jurczyk (Polska), Piotr Galiński (Polska), Katarzyna Skawińska – przewodnicząca jury (Polska), Maciej Sheva Mołdoch (Polska), Mindaugas Lekauskas (Litwa), Dariusz Intrys – sekretarz jury (Polska), miało nie lada dylemat w ocenie wykonawców. Ostatecznie Grand Prix zostało w Polsce.
Nie inaczej jest w przypadku "Wygraj sukces". W tegorocznych eliminacjach do finału udział wzięło ok. 4200 uczestników w poszczególnych regionach kraju. W samym finale uczestniczy 130 wykonawców z czego nagrody otrzymuje około 20-stu i tyleż samo wyróżnienia (protokół jury).

Natalia dzisiaj kończy 6 klasę. Z bardzo dobrymi wynikami. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała przed swoją szkolną publicznością na sobotnim festynie w Helenowie Drugim. Cieszy się, że przed nią kolejne wyzwania. Gimnazjum, nowe otoczenie ...no i czas pożegnać się z Bodziem!

Gratulujemy sukcesów Natalii, Karolinie dziękujemy za serce, które wkłada w swoich uczniów.