VIII MIĘDZYPOWIATOWY PRZEGLĄD KEYBOARDOWY „MISTRZ KLAWIATURY 2017”

W dniu 13 maja 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się VIII Międzypowiatowy Przegląd Keyboardowy „Mistrz klawiatury 2017”. W imprezie wzięło udział 20 wykonawców, reprezentujących: Społeczne Ognisko Muzyczne KTM w Koninie, Niepubliczną Szkołę Muzyki Rozrywkowej I stopnia Music Story w Koninie, Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku, Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie, Dom Kultury w Golinie, Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie i zgłoszenia prywatne.

W skład Jury wchodziły następujące osoby: p. Michał Jankowski, p. Zbigniew Osajda i p. Mariusz Bońka, którzy po wysłuchaniu wszystkich instrumentalistów ogłosili następujące wyniki:

w kategorii s o l i ś c i  tytuł „Mistrza klawiatury” dla:
- Kornelii Szmaj kat. 6-9 lat
- Liwii Kasprzak kat. 10-13 lat
- Bogdana Dyca kat. 14-17 lat

wyróżnienia zdobyli uczniowie naszego ośrodka: Anna Adamczewska i Bartosz Nowak, którzy na co dzień pracują pod kierunkiem p. Katarzyny Bąk.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Więcej informacji można uzyskać na fejsbukowej stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. https://www.facebook.com/mdkkonin/posts/1426452837419311