WOŚP 2019

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku po raz szósty Wielka Orkiestra Jurka Owsiaka zagrała    w Kramsku. I po raz kolejny pokazaliśmy, że też możemy pomagać!
23 wolontariuszy , sala pełna gości gotowa do licytacji, mnóstwo małych i większych artystów na scenie, muzyka, wspaniałe ciasto przygotowane przez panie z Klubu Seniora i Juniora w Kramsku oraz maskotki przekazane przez dzieci ze szkół podstawowych,  to wszystko przedłożyło się na kwotę, którą uzbieraliśmy tym razem a mianowicie 9796,66 zł.  i 24 Euro .Tegoroczny, XXVII finał przebiegał pod nazwą "Pomaganie jest dziecinnie proste, Gramy dla dzieci małych i bez focha" . Zebrane pieniądze przeznaczone będą  na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Atrakcją naszych licytacji były niewątpliwie przejazdy pojazdem paramilitarnym, starym motocyklem i wojskowym samochodem. Fundatorami tych atrakcji kolejno byli: Tomasz Pecelerowicz, grupa "Wolni Kramsk" oraz Piotr Hodlik. Licytowano także przejazd samochodem strażackim ufundowany przez OSP Kramsk, różnego rodzaju bony salonów fryzjerskich, kosmetycznych, bon cateringowy i mnóstwo innych gadżetów.
Na zakończenie, Andrzej Nowak - Wójt Gminy Kramsk, w ciepłych i serdecznych słowach podziękował wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się nie tylko w organizację finału, ale i finansowo wsparli akcję Jerzego Owsiaka.