XXX REGIONALNY PRZEGLĄD SPOŁECZNYCH OGNISK MUZYCZNYCH – KONIN 2017

27 maja br. w sali ratuszowej w Koninie odbył się XXX Regionalny Przegląd Społecznych Ognisk Muzycznych. Patronat Honorowy Przeglądu objął Prezydent Miasta Józef Nowicki. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia było Miasto Konin. Uczestnikami przeglądu byli uczniowie placówek kulturalnych z Brzeźna, Goliny, Słupcy, Zagórowa, Konina, Łowicza, Rawy Mazowieckiej, a także z Kramska. Komisja Artystyczna w składzie: p. Andrzej Majewski, p. Michał Ziobrowski i p. Krzysztof Pydyński, przesłuchała 33 solistów, 1 duet i 2 zespoły. Uczestnicy przeglądu otrzymali 6 wyróżnień oraz 11 nagród. Wśród nagrodzonych znaleźli się reprezentanci naszego Ośrodka Kultury: Stanisław Marciniak (klarnet), Bartosz Nowak (trąbka) i kwartet puzonowy (Szymon Korcz, Bartłomiej Szczepański, Patryk Marciniak, Hubert Wrochna). Grand Prix przeglądu otrzymał Gabriel Gruszczyński (gitara elektryczna) z Niepublicznej Szkoły Muzyki Rozrywkowej I st. MUSIC STORY w Koninie.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!