13 maja – Wygraj Sukces – przesłuchania w Ostrowie Wlkp.

Kwalifikacje regionalne 20-tego konkursu piosenki „Wygraj Sukces” odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wlkp., w środę, 6 maja. Wystartowało w nich blisko 50 młodych uczestników. Na scenie przed jurorami zaprezentowali się wokaliści m.in. z: Ostrowa Wielkopolskiego, Słupcy, Konina, Turku, Łodzi, Kramska, Ślesina i Leszna.    Każdy z występujących wykonał po dwa utwory. Ich umiejętności oceniało trzyosobowe jury w składzie: Maria Byzia, Jarosław Piątkowski i Violetta Sikora. Po wysłuchaniu prezentacji komisja do finału 20-tego konkursu piosenki „Wygraj Sukces” zakwalifikowała: Michalinę Chmielewską, Gabrielę Grzyb, Martę Popiel, Ninę Błaszczyk, Kingę Żelichowską, Martę Kręplewską, Annę Adamiak, Julię Marcinkowską, Michała Zielińskiego oraz Karolinę Augustyniak. Ponadto komisja postanowiła wyróżnić następujących wykonawców: Paulę Biskup, Marię Kupczyk, Antoniego Łyskawa, Natalię Sarniak, Lenę Witkowską, Aleksandrę Kubiak, Marię Rado, Patrycję Wiśniewską, Julię Banasiak, Wiktorię Pękałę, Aleksandrę Winiarską, Ingę Dawicką, Paulinę Grabicką, Sylwię Foryńską i Annę Zuszek. Osoby wyróżnione nie biorą jednak udziału w finale. Sam finał oraz koncert galowy odbędą się w dniach 4-6 czerwca w Tarnobrzeskim Domu Kultury w Tarnobrzegu.
Nasz ośrodek reprezentowali: Szymon Bąk, Nikola Mikorska, Natalia Smolarz, Natalia Cieślak oraz Klaudia Wiśniewska.
Zobacz foto