25 kwietnia 2012 – Były od nas lepsze

Kolejny etap eliminacji regionalnych do Ogólnopolskiego Konkursu "Wygraj Sukces" tradycyjnie już odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wlkp., w miniony poniedziałek. Jak pisałem wcześniej, wzięły w nim udział trzy nasze "gwiazdy": Weronika Andrzejczak, Izabela Wiśniewska oraz Kasia Szkudlarek. Nie udało się im jednak ani prezentowanymi umiejętnościami wokalnymi, ani osobistym wdziękiem przekonać jurorów, by to właśnie któraś z nich otrzymała prawo występu w ogólnopolskim finale tegoż konkursu w Tarnobrzegu. Konkurencja była naprawdę silna. Każdy z 37 uczestników prezentował dwa utwory, które oceniało trzyosobowe jury, które miało za zadanie wybrać dziesiątkę najlepszych. Wyniki były już znane wieczorem tego samego dnia. Nie było tam jednak żadnego nazwiska naszych artystek (zobacz protokół z obrad jury). Parogodzinny pobyt w gościnnych progach ostrowskiego domu kultury nie poszedł zapewne na marne. Wszak żeby wygrać trzeba podejmować coraz trudniejsze zadania i bacznie obserwować konkurencję. Nasze artystki doskonale zdają sobie z tego sprawę i już od dzisiaj zaczęły przygotowania do kolejnych konkursów. Wszak Tarnobrzeg to tylko jeden z celów, który sobie stawiają. Nasi fani póki co mogą zobaczyć foto i posłuchać występu naszych dziewczyn w Ostrowie. Zobacz foto video Posłuchaj również zwycięzców tego etapu eliminacji.